Udany wyjazd integracyjny- jak go zorganizować?

Wyjazdy integracyjne doskonale sprawdzają się w praktyce- pozwalają w stosunkowo bardzo krótkim czasie na to, aby członkowie danego zespołu mogli się poznać i polubić. W efekcie, można zyskać naprawdę zgraną grupę specjalistów, którym łatwiej będzie później wspólnie pracować przy konkretnych projektach. Co jednak istotne, taki firmowy wyjazd integracyjny pozwala na wytworzenie się nowych kanałów komunikacji pomiędzy pracownikami, które są później w codziennej pracy szalenie istotne. Skoro już wiemy o tym, że taki wyjazd to dobry pomysł- czas go w odpowiedni sposób zorganizować. Jak to zrobić?

Wybór odpowiedniego obiektu jest bardzo ważny

Taki wyjazd można zorganizować na terenie obiektu znajdującego się w mieście, jednakże znacznie większą atrakcją będzie dobrze zaplanowana integracja pod Warszawą. Oczywiście, szukając obiektu, do którego trzeba będzie dojechać, warto wziąć także pod uwagę ewentualną organizację dodatkowego transportu dla tych osób, które nie będą mogły dotrzeć na miejsce własnym autem. Warto też sprawdzić, czy wybrany obiekt posiada parking, na którym będzie można bezpiecznie zostawić auta. Co jednak istotne, wybór obiektu poza miastem ma bardzo wiele zalet:

– Obiekty zlokalizowane poza miastem to bardzo często rozbudowane kompleksy, na terenie których można znaleźć dosłownie wszystko. Tak naprawdę nie trzeba więc opuszczać resortu mając wszystko pod ręką.
– Wyjazd integracyjny może być udany dzięki różnego rodzaju atrakcjom dodatkowym, na które można liczyć na terenie takich obiektów. Mowa tutaj na przykład o pięknych okolicznościach przyrody w otoczeniu takiego miejsca lub też o dodatkowej bazie SPA, z której można korzystać.
– Taki wyjazd- oprócz swojej oczywistej funkcji integracyjnej- pozwala również na wypoczynek od miejskiego zgiełku i jest atrakcją samą w sobie. Tym samym firmowy wyjazd integracyjny może być odskocznią od codziennej rutyny.

Piękny obiekt w wyjątkowym miejscu

Wspaniałym miejscem pod organizację imprezy integracyjnej jest Talaria- kompleks hotelowy, którego centralnym punktem jest stylowy, odrestaurowany pałac. Miejsce to zlokalizowane jest pod Warszawą. Do dyspozycji gości jest ponad 50 miejsc hotelowych oraz trzy restauracje, a także oranżeria, która jest w stanie pomieścić nawet 180 osób. Więcej informacji o obiekcie, a także zdjęcia kompleksu hotelowego można zobaczyć na stronie talaria.pl.

Talaria posiada również własną strefę SPA, a także całą bazę rekreacyjną. Można więc tutaj dobrze się bawić, odpoczywać, a także aktywnie spędzać czas uprawiając rozmaite sporty. W strefie wellness możemy skorzystać z sali cardio, a także wypożyczyć sprzęt wodny czy nawet kijki do nordic walking. Obiekt otoczony jest parkiem, w którym znajdziemy aż trzy piękne stawy, co zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sama strefa SPA w hotelu ma ponad 1000 m2. Znajdziemy tam basen, jacuzzi, saunę i wiele innych atrakcji. W specjalnie przygotowanych gabinetach można również korzystać z licznych zabiegów wykonywanych przez specjalistów.

Post Author: admin