Dlaczego warto zdecydować się na wynajem biura na Alei Słowackiego w Krakowie?

Niewiele pomieszczeń biurowych w Krakowie może się pochwalić tak długą tradycją, najwyższym standardem wykończenia oraz dodatkowymi udogodnieniami dla pracowników, jak te oferowane przez firmę Herbewo na Alei Słowackiego w Krakowie. Dlaczego warto wynająć lokal biurowy właśnie w tym budynku?

Piękny wygląd i stylowe wykończenie

Budynek Herbewo na Alei Słowackiego został wykończony w najwyższym standardzie –elewacja frontowa została wykończona fasadową ceramiką, posiada także płytki gresowe i wykładziny dywanowe na podłogach, podwieszane sufity, recepcję, dwie nowoczesne windy, pomieszczenia socjalne (w biurach lub na piętrze), a dodatkowo jest cały klimatyzowany.

Przestronne i stylowo wykończone pomieszczenia biurowe pozytywnie wpłyną na komfort i dobre samopoczucie pracowników.

Co jeszcze mogą zaproponować Twojej firmie lokale na wynajem Herbewo?

Resto Bar Gallery Zielone Tarasy i siłownia

W trakcie przerwy od pracy czy nawet w wolnych chwilach możesz udać się na taras budynku Herbewo. Znajduje się tam jedna z najbardziej polecanych restauracji w Krakowie – Resto Bar Gallery Zielone Tarasy. Posiadają bardzo szeroką ofertę gastronomiczną (menu wegetariańskie i wegańskie, dania dla dzieci, oferują także mięsa i ryby, kuchnię polską oraz włoską), organizują przyjęcia okolicznościowe, wesela, lunche oraz catering z dostawą. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, z przepięknym widokiem na cały Kraków!

W budynku dostępna jest również siłownia z basenem, salą do aerobiku, centrum kosmetycznym oraz gabinetem masażu rehabilitacyjnego. To wszystko sprawia, że Twoja firma otrzyma najwyższy

poziom usługi wynajmu lokalu biurowego.

Lokalizacja dogodna dla wszystkich

Najlepszą lokalizacją jest ta jak najbliżej centrum miasta. Gwarantuje wtedy dogodny dojazd z każdego końca Krakowa, świetne połączenia komunikacyjne oraz świadczy o wysokim prestiżu firmy. To właśnie dlatego lokale biurowe na Alei Słowackiego są tak cenione.

Post Author: admin